45010 - (3908+17613)

60000-2407+5849

6008*9

91005*3

97168*6

7*23844

+2
Ответы (1)
  1. 27 октября, 12:55
    0
    45010 - (3902+17613) = 23489 6008*9=54072 97168*6=583008

    6000-2407+5849=9442 91005*3=273015 7*23844=166908



    на 5