Сравните дроби 5/6 и 7/11,3/8 и 1/6,3/7 И 9/21

+1
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 05:20
    0
    1 дробь 5/6 > 7/11

    2 дробь 3/8 > 1/6

    3 дробь 3/7 = 9/21

    1. 55/66 > 42/66

    2. 18/48 > 8/48

    3. 9/21. = 9/21