1) 3/2 - 3/5 =

2) 7/15 - 3/10 =

+3
Ответы (2)
  1. 28 мая, 19:55
    0
    3/2-3/5=9/10

    7/15-3/10=5/30=1/6
  2. 28 мая, 22:47
    0
    1) 3/2-3/5=6/10-15/10=-9/10

    2) 7/15-3/10=14/30-9/30=5/30=1/6