У мами було 520 грн. Вона купила 3 кг груш по 10 грн и солодощив на 100 грн. Скильки грошей залишилось у сами?

+5
Ответы (1)
  1. 18 января, 16:16
    0
    1) 10*3=30

    2) 520-100=420

    3) 420-30=390