Помогите с задачей. у катруси було 280 к. за сниданок вона заплатила три сьомых (дробом) цих грошей. скилькы коштував сниданок? скилькы грошей залишилося?

+5
Ответы (1)
  1. 10 января, 15:38
    0
    3/8 от 280 к.

    280*3:8=105 (к) - она потратила.

    280-105=175 (к) - у неё осталось.

    Вроде так