24 9 7 3

(_ + 8 -) * 29 _

11 11 11

+1
Ответы (1)
  1. 7 июня, 06:32
    0
    (24 9/11+8 7/11) * 29 3/11=979 37/121

    1) 24 9/11+8 7/11=32 16/11=33 5/11

    2) 33 5/11*29 3/11=368/11*322/11=118496/121=979 37/121