51,6 + (70,2-4,4 * (73,73/7,3)) * 1,6

+1
Ответы (2)
  1. 4 мая, 06:23
    0
    51,6 + (70,2-4,4 * (73,73/7,3)) * 1,6=91,812
  2. 4 мая, 07:07
    0
    1) 73.73/7.3=10.1

    2) - 4.4*10.1=44.44

    3) 70.2-44.44=25.76

    4) 25.76*1.6=41.216

    5) 51.6+21.216=73