38*5800+380*520

23*320+230*68

+2
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 14:53
    0
    1) 38*5800=220400

    2) 380*520=197600

    3) 220400+197600=418000

    1) 23*320=7360

    2) 230*68=15640

    3) 7360+15640=23000
  2. 22 ноября, 17:25
    0
    38*5800+380*520=220400+197600=418000