8 3/17 * 5 1/4 + 3 14/17 * 5 1/4

+1
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 07:55
    0
    Вынесите за скобки 5 1/4 (139/17 - 65/17) = 21/4*74/17=672/34=19 26/34=19 13/17