5 706*48:72 - (2 450 021-368 606) : 903+7 558 501

+1
Ответы (1)
  1. 24 января, 07:04
    0
    1) 2450021-368606=2081415

    2) 5706*48=273888

    3) 273888:72=3804

    4) 2081415:903=2305

    5) 3804-2305=1499

    6) 1499+7558501=7560000