Сравните дроби 4/8 и 7/8, 1/2 и 4/8, 5/8 3/4, 1 и 4/4, 6/8 и 3/4

+3
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 21:52
    0
    4/8 меньше 7/8

    1/2=4/8

    5/8 меньше 3/4

    1=4/4

    6/8 меньше3/4