5 3/5-3,15 + 7 12/25=

+4
Ответы (1)
  1. 22 октября, 13:01
    0
    5 3/5 - 3,15 + 7 12/25 = 9,93

    5 3/5 = 5,6 7 12/25 = 7,48

    1) 5,6-3,15=2,45

    2) 2,45 + 7,48=9,93