петрик купив 2 кг цукерок одного виду по 1.6 грн. за кило 4 кг иншого вида по 2.05 грн. и ше 3 кг третьго вида. середня цена 2.2 грн. за кг. сколько коштуе кг третьго вида

+4
Ответы (1)
  1. 4 июня, 22:15
    0
    2*1,6=3,2 заплатив за перший вид цукерок

    4*2,05=8,2 заплатив за другий вид

    3,2+8,2=11,4 заплатив за два види разом

    2+4+3=9 кг купив ус! х цукерок

    9*2,2=19,8 грн заплатив за вс! цукерки

    19,8-11,4=8,4 грн заплатив за 3 кг третього виду

    8,4/3=2,8 грн коштуэ один кг третього виду