1995467.23/100: 3. 12/100

+3
Ответы (1)
  1. 4 июля, 22:52
    0
    1.995.467,23/100 : 3,12/100 = 1.995.467,23/100 * 100/3,12 = 1.995.467,23/3,12 =

    = 639.572,83