73 дм-2 м9 дм+2 м4 дм+17 дм

+5
Ответы (2)
  1. 7 мая, 05:09
    0
    85 см. или 8 дм и 5 см
  2. 7 мая, 07:15
    0
    73-29=46+24=68+17=85 (дм)

    1 м=10 дм