2,66 / 3,8 - 0,81 * 0,12 + 0,0372=

+2
Ответы (1)
  1. 8 марта, 22:17
    0
    1) 2,66 : 3.8=0.7 2) 0.81 * 0.12 = 0.0972 3) 0.7 - 0.0972=0.6028 4) 0.6028+0.0372=0.64