7,668 * 24 - 9,68

35,22+45,83 * 2,6

5,306 * 42 + 5,36 * 82

+3
Ответы (1)
  1. 21 августа, 06:13
    0
    А) 7,668*24-9,68=174.352 1) 7.668*24=184.032 2) 184.032-9.68=174.352 б) 35,22+45,83*2,6=154.378 1) 45.83*2.6=119.158 2) 35.22+119.158=154.378 в) 5,306*42+5,36*82=662.372 1) 5.306*42=222.852 2) 5.36*82=439.52 3) 222.852+439.52=662.372