9*6+48/8 = 81/9-92/23=

72/24*24*18 = 7 * (96-84) / 4=

+3
Ответы (1)
  1. 23 октября, 22:25
    0
    1. 54+6=60

    2 9-4=5

    3 3*24*18=72*18=1296

    4. 7*12:4=84:4=21