Сократите дроби 24/30,20/36,44/100,36/60 и 66/99

+3
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 09:10
    0
    24/30=12/15=4/5

    20/36=5/9

    44/100=11/25

    36/60=6/10=3/5

    66/99=2/3