27 / 7 * 7,6 - 2,06 * 27 / 7 - 7,4 * 27 / 7 =

+1
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 02:54
    0
    27/7 * 7,6 - 2,06 * 27/7 - 7,4 * 27/7 =

    27/7 * (7,6 - 2,06 - 7,4) =

    27/7 * (- 1,86) = 27/7 * (-186/100) = - 5022/700 = - 7 122/700 = - 7 61/350