17 п+14 п~145=134 тендеу

+3
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 15:06
    +1
    17 п+14 п-145=134 31 п-145=134 31 п=134+145 31 п=279 п=279 / 31 п=9 17*9+14*9-145=134 134=134