9,84-16,32 * (8-7,45) + 2,168

+5
Ответы (1)
  1. 14 августа, 06:50
    0
    9.84-16.32 * (8-7.45) + 2.168=3.032

    1) 8-7.45=0.55

    2) 16,32*0.55=8.976

    3) 9.84-8.976=0.864

    4) 0.864+2.168=3.032