640·507:676+960480: (30100-29860)

+4
Ответы (2)
  1. 5 июля, 20:05
    0
    1) 30100 - 29860 = 240

    2) 640 * 507 = 324480

    3) 324480 : 676 = 480

    4) 960480 : 240 = 4002

    5) 4002 + 480 = 4482

    Ответ: 4482.

    ;)
  2. 5 июля, 22:20
    0
    640*507:676=480

    30100-29860=240

    960480:240=4002

    480+4002 = 4482