61,7*52,1-43,6 * ((119,62+218,48) : 13,8)

+1
Ответы (1)
  1. 18 марта, 21:11
    0
    1) 119,62+218,48=338,1

    2) 338,1/13,8=24,5

    3) 43,6*24,5=1068,2

    4) 61,7*52,1=3214,57

    5) 3214,57-1068,2=2146,37