22 + 8 • (37 - 17 • 2) =; б) (222 - 22 : 2) • 3 + 17 =;

в) 840 - 420 : (9 + 11 • 3) =; г) 27 + (396 - 36 : 12) : 3 =

+2
Ответы (1)
  1. 30 октября, 13:41
    0
    22 + 8 • (37 - 17 • 2) = 46

    (222 - 22 : 2) • 3 + 17 = 650

    840-420: (9+11*3) = 830

    27 + (396-36:12) : 3=156