27: (35-34) + 64: (27+37) + 14 * (12-12) =

+3
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 17:11
    0
    27: (35-34) + 64: (27+37) + 14 * (12-12) = 27:1+64:64+14*0=27+1+0=28