6 год 40 хв перевести в хвилини

+3
Ответы (2)
  1. 2 октября, 10:20
    0
    ответ: 400 минут

    1 ч=60 минут

    60*6=360+40=400
  2. 2 октября, 11:26
    0
    6 * 60 + 40=400 минут