1) (41a-39 а) * 47=3384

2) (500 в-497 в) : 85=99

+2
Ответы (1)
  1. 22 мая, 19:31
    0
    41 а-39 а) * 47=3384

    2 а*47=3384

    94 а=3384

    а=3384/94

    а=36

    500 в-497 в) / 85=99

    3 в/85=99

    3 в=99*85

    3 в=8415

    в=8415/3

    в=2805

    1050 / (17x+8x) = 21

    1050/25x=21

    25x=21*1050

    25x=22050

    x=22050/25

    x=882

    2244 / 111 з-9 з) = 22

    2244/102 з=22

    102 з=22*2244

    102 з=49368

    з=49368/102

    з=484