5 264:7*30

4 384:8*50

+3
Ответы (2)
  1. 16 мая, 16:03
    0
    5 264:7*30=752*30=22560,

    4 384:8*50=548*50=27400
  2. 16 мая, 18:25
    0
    5264:7*30=752*30=22560

    4384:8*50=548*50=27400