Решите по действиям буду благодарен.

180.000:10000*9+23000=

(675.000+999+1) : 100=

+3
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 22:10
    0
    180.000:10000*9+23000=

    1. 180000:10000=18

    2. 18*9 = 162

    3.23000+162=23162

    Ответ: 162

    (675.000+999+1) : 100=

    1. 1+999=1000

    2.675000+1000=676000

    3.676000:100=6760