25^7*11^7/275^6 (^-степень)

+2
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 17:01
    0
    25^7*11^7 : 275^6 = (25 * 11) ^7 : 275^6 = 275 ^7 : 275 ^6 = 275