1) 42+7a-a+5=?

2) 9y+8y+y=?

+5
Ответы (1)
  1. 4 августа, 15:25
    0
    1) 42 + 7 а - а + 5 = 42 + 5 + 7 а - а = 47 + 6 а

    2) 9 у + 8 у + у = 18 у