Сократите дроби 2-4 5-15 6-10 8n-14n 3-6 4-12 5-20 6n-18n 14-21 13-39 24-36 17n-51n 3-18 4-16 18-54 13n-52n

+2
Ответы (1)
  1. 20 января, 09:44
    0
    2/4=1/2

    5/15=1/3

    6/10=3/5

    8n/14n=4/7

    3/6 = 1/2

    4/12=1/3

    5/20 = 1/4

    6n/18n=1/3

    14/21=2/3

    13/39=1/3

    24/36=2/3

    17n/51n=1/3

    3/18=1/6

    4/16=1/4

    18/54=1/3

    13n/52n=1/4