2+2-2+100+3674+7578+7578+58587

+5
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 12:10
    0
    1) 2+2=4

    2) 4-2=2

    3) 2+100=102

    4) 102+3674=3776

    5) 3776+7578=11354

    6) 11354+7578=18932

    7) 18932+58587