4 у+7=-3+5 у

6-2 у=8-3 у

+2
Ответы (1)
  1. 26 января, 18:50
    0
    4 у+7=-3+5 у

    4 у-5 у=-7-3

    -у=-4

    у=-4: (-1)

    у=4

    6-2 у=8-3 у

    -2 у+3 у=-6+8

    у=2