52-20:5 З6-4*9

49+30:6 40+7*5

18:9+58 60-8*4

+2
Ответы (1)
  1. 21 июня, 18:48
    0
    52-20:5 = 48

    36-4*9=0

    49+30:6=54

    18:9+58=60

    60-8*4=28