Вычислите 0,24 * (3000-2 974,5) + 0,078 * 240 =

+2
Ответы (1)
  1. 29 мая, 01:05
    0
    1) 3000-2974,5=25,5

    2) 0,078*240=18,72

    3) 0,24*25,5=6,12

    4) 6,12+18,72=24,84