Решите уравнения:

а) (зх+5 х) * 18=114

б) (7 у-3 у) : 8=17

+5
Ответы (1)
  1. 1 октября, 06:26
    0
    А) 3 х+5 х = 3+5=8 х.

    8 х*18=114

    х=8*18

    х=144

    х=144:144

    х=1

    б) 7 у-зу=7-3=4 у

    4 у=17*8

    4 у=136

    у=136:4

    у=34