26624 : 4 - (43 х20+708+199) : 3

+4
Ответы (1)
  1. 26 мая, 07:11
    0
    Ответ-6067, 26624:4=6656, 43*20=860, 860+708=1568, 1568+199=1767, 1767:3=589, 6656-589=6067