Сравни дроби 7/8 и 3/4. 7/5 и 3/2. 5/12 и 3/4. 2/5 и 3/8. 25/100 и 1/4

+1
Ответы (1)
  1. 19 июля, 23:13
    0
    7/8 и 3/4

    7/8 > 6/8

    7/8>3/4

    7/5 и 3/2

    1 2/5 и 1 1/2

    1 4/10 < 1 5/10

    7/5 < 3/2

    5/12 и 3/4

    5/12 < 9/12

    5/12 < 3/4

    2/5 и 3/8

    16/40 > 15/40

    2/5 > 3/8

    25/100 и 1/4

    1/4 = 1/4

    25/100=1/4