Раскройте скобки:

(8+у) * 16, (24x+17y-36z) * 4, (2m-1),15 (4 а-3) 4 (a+2) (3c+5d) * 14

7 (6 а+8b) 3 (m-5)

10 (2m-3n+4k) (p-q) * 9

+3
Ответы (1)
  1. 16 июня, 06:59
    0
    (8+У) * 16=128+16 у

    (24 х+17 у-36z) * 4=96 х+68 у-144z

    (2m-1) = 2m-1

    15 (4a-3) = 60a-45

    4 (a+2) = 4a+8

    (3c+5d) * 14=42c+70d

    7 (6a+8b) = 42a+56b

    3 (m-5) = 3m-15

    10 (2m-3n+4k) = 20m-30n+40k

    (p-q) * 9=9p-9q