160*76-56650:55+9571

+1
Ответы (1)
  1. 20 июля, 14:32
    0
    1) 160*76=12.160 2) 56.650:55=1.030 3) 12.160-1.030=11.130 4) 11.130+9.571=1559

    160*76-56656:55+9571=1559