2:1/2 * (21 88/95+29 37/38-1 9/10-48 5/16) * 1 1/9

+1
Ответы (1)
  1. 13 января, 10:16
    0
    1) 21 88/95+29 37/38=50 361/190

    2) 50 361/190-1 9/10=49

    3) 49-48 5/16=11/16

    4) 2:1/2=4

    5) 4*11/16=11/4

    6) 11/4*1 1/9=110/36=1 74/36