4 3/4 : 1/4 - 2 3/14*7=

+1
Ответы (2)
  1. 16 марта, 16:01
    0
    43/4:1/4-23/14*7=43-11,5=31,5
  2. 16 марта, 16:01
    0
    43/4*4/1-23/14*7=43-23/2=109/2=54,5