620-129*3-128: (4-2) =

+2
Ответы (2)
  1. 23 мая, 13:41
    0
    620-387-128:2=620-387-64=169
  2. 23 мая, 15:37
    0
    1) 4-2=2

    2) 129*3=387

    3) 128:2=64

    4) 620-387=233

    5) 233-64=169