208,6-3,612 / (0,015+0,075)

+3
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 13:28
    0
    208,6-3,612 / (0,015+0,075) = 208.6-3.612/0.09=208.6-602/15=2527/15 (~168.5)

    208,6-3,612 / (0,015+0,075*5,4) = 208.6-3.612 / (0.015+0.405) = 208.6-3.612/0.42=208.6-8.6=200