208,6-3,612 / (0,015+0,075*5,4

+2
Ответы (1)
  1. 31 марта, 20:11
    0
    208,6-3,612 / (0,015+0,075*5,4) = 208.6-3.612 / (0.015+0.405) = 208.6-3.612/0.42=208.6-8.6=200