2004-25• (500+900) : (100•50)

+2
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 17:45
    0
    1) 500+900=1400

    2) 100*50=5000

    3) 25*1400=35000

    4) 35000:5000=7

    5) 2004-7=1997