Площа прямокутныка640 м2 а довжена стороны 40 м. знайды площу квадрата периметр якого доривнюе периметру прямокутныка.

+4
Ответы (1)
  1. 19 марта, 07:53
    0
    1. 640/40=16 м - ширина

    2. (16+40) * 2=112 м периметр прямок або квадр

    3. 112/4=28 м сторона квадр.

    4.28*28=784 м2