14*9 в кубе=9*9*9*14=?

+5
Ответы (2)
  1. 13 июля, 08:20
    0
    14*9^3=9*9*9*14=10206
  2. 13 июля, 09:31
    0
    14*9³=9*9*9*14=10206.